March 5, 2009

Data-integratiespecialist Type 2 Solutions gelooft in groei met nieuwe Sales & Marketing Manager

Type 2 Solutions, de specialist op het gebied van data-integratie, verwelkomt Judith de Witte als Sales & Marketing Manager.

Judith de Witte

Type 2 Solutions, de specialist op het gebied van data-integratie, verwelkomt Judith de Witte als Sales & Marketing Manager.

Mevrouw de Witte heeft eerder verschillende functies bekleed bij Veenman (Xerox corporation) en Tech Data. Type 2 Solutions ziet deze benoeming als een natuurlijk onderdeel van haar langetermijnstrategie; het bedrijf, gespecialiseerd in data-integratie, verwacht een continue groei voor de komende jaren.

„In een tijd van crisis zoals die we nu doormaken, worden bedrijven uitgedaagd om hun manier van zakendoen radicaal te veranderen. Dit leidt vaak tot grote wijzigingen in de ondersteunende IT-systeemomgeving, zoals het integreren of migreren van systemen in het kader van een fusie, of de implementatie of vervanging van een ERP-systeem. Data-integratie is cruciaal in elk van deze projecten.” zegt algemeen directeur Alexandre Klinkenberg.